Visi jaunumi

Starptautiskais jauniešu basketbola turnīrs “Bertans Valmiera Summer Cup”

02.07.2024

Dalīties

No 26. līdz 31. augustam Valmierā norisināsies starptautisks jauniešu basketbola turnīrs “Bertans Valmiera Summer Cup”. Turnīra organizatori un Bertānu Valmieras basketbola skolas pārstāvji aicina jaunatnes basketbola trenerus pieteikt zēnu komandas šādās vecuma grupās: 2015., 2014., 2013., 2012., 2011. un 2010. dzimšanas gads

Turnīrs norisināsies 2 daļās, katrā vecuma grupā piedalīsies 10 komandas.

1.posms: 26. – 28. augusts

Vecuma grupas: 2015., 2014., 2013. dzimšanas gads.

2.posms: 29. – 31. augusts

Vecuma grupas: 2012., 2011., 2010. dzimšanas gads.

Starptautiskā jauniešu basketbola turnīrs “Bertans Valmiera Summer Cup” tiek organizēts pēc FIBA apstiprinātajiem basketbola spēles noteikumiem. Mērķis ir sniegt jaunajiem spēlētājiem iespēju parādīt savus talantus, sacensties ar Latvijas un ārzemju komandām, veicinot kultūras apmaiņu un draudzību caur sportu.

“Šajā gadā notiks 9. “Bertans Valmiera Summer Cup” turnīrs – vasaras beigās Valmierā uzņemtu zēnu basketbola komandas no vairākam pasaules valstīm. Šis turnīrs ir un būs ne tikai veselīga konkurence un cīņa par čempiona titula iegūšanu katrā vecuma grupā, bet arī pulcēs jaunos sportistus, lai dalītos aizraujošās spēlēs un radītu paliekošas atmiņas un pieredzi pirms jaunās basketbola sezonas”, sacīja “Bertanu Valmiera Summer Cup” organizators Sandis Bukšs.

Papildus aizraujošām spēlēm trijās sporta zālēs, turnīra dalībnieki un atbalstītāji varēs piedzīvot Valmieras kultūras un viesmīlības pieredzi, vēsturisko šarmu un ainavisko apkārtni. Turnīra laikā notiks “Skill Challange” konkursi, kuros dalībnieki varēs parādīt savas individuālās spējas.

Komandas treneri tiek aicinātas savlaicīgi iesniegt pieteikumus, lai nodrošinātu iespēju piedalīties turnīrā. Pieteikuma anketa un nolikums pieejami turnīra mājaslapā: https://valmierasummercup.com/

Turnīru organizē: Biedrība “Valmiera Summer Cup” sadarbībā ar Bertānu Valmiera basketbola skolu.