Visi jaunumi

Sper pirmos soļus basketbolā kopā ar savējiem!

31.10.2023

Dalīties

Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar sporta apģērba un inventāra tirgotājiem “Sportland” aicina Latvijas izglītības iestāžu 1.-4. klases pieteikties aizraujošam pasākumam –  “Sportland pirmie soļi basketbolā”!

“Sportland pirmie soļi basketbolā” – tā ir iespēja visai klasei piedalīties īstā treniņnodarbībā profesionāla trenera un spēlētāja vadībā, apgūstot basketbolā vajadzīgās prasmes – driblu, piespēli, metienu –, kā arī veicot vispārējai fiziskai attīstībai noderīgus vingrinājumus. Basketbols ir komandas spēle, tāpēc klasei būs jāparāda arī spēju sadarboties, saliedētību un komandas garu. Saldajā ēdienā – “Sportland” īpašā aktivitāte un balvas.

Izklausās aizraujoši un vēlaties to piedzīvot savā skolā?! Parādiet savu degsmi, azartu un iedvesmu piedalīties šajā pasākumā, izveidojot motivācijas pieteikumu! Aicinām katru klasi iesūtīt radošos darbus: filmēt video, izdomāt saukļus, zīmēt, rakstīt, dejot… Jebkā!

Kad būsim izskatījuši pieteikumus, dosimies uz 6 skolām, kas būs pārsteigušas visvairāk. Priekšroka tām izglītības iestādēm, kas vēl nav piedalījušās iepriekšējos gados!

Pieteikt klasi / skolu var ikviens izglītības iestādes darbinieks, sūtot radošo darbus līdz 12. novembrim uz e-pastu: [email protected] .

Pasākuma datums tiks saskaņots ar katru skolu. Maksimālais dalībnieku skaits pasākumā – 50 bērni.

Radošie darbi var tikt publicēti Latvijas Basketbola savienības un SIA “Sportland” vajadzībām.

Ielaidiet basketbola prieku un azartu savā skolā!

Tiekamies pasākumā “Sportland pirmie soļi basketbolā”!