Visi jaunumi

Spēks ir katrā ģimenē – Mežalu ģimenes stāsts

08.02.2024

Dalīties

“Lai sasniegtu rezultātu jāiegulda līdzekļi – jo vairāk ieguldi, jo labāks rezultāts.”

Basketbola mēnesī turpinām iedvesmojošo ģimeņu spēka stāstu sēriju. Šonedēļ iepazīsimies ar Mežalu ģimeni.

Nav noslēpums, ka mūsdienās jo īpaši svarīgi bērniem un jauniešiem ir kustēties. “Ir prieks, ka ģimenē aug fiziski vesels un aktīvs pusaudzis. Tas noteikti ir viens no lielākajiem ieguvumiem, trenējoties basketbolā,” tā tēvs Āris saka par dēla Stefana treniņiem.

“Basketbols noteikti ir kļuvis par daļu ne tikai no Stefana, bet arī visas ģimenes ikdienas – apmeklējam spēles, esam atbalsta plecs individuālajos treniņos un emocionālajos pārdzīvojumos. Mums ir svarīgi doties līdzi teju uz katru spēli,just līdzi savai komandai. Jau pat sāk veidoties sava “vecāku līdzjušanas komanda”,” atzīst tētis Āris. “Tāpat, basketbola ienākšana ģimenē ietekmē kopējo budžetu. Bet, lai sasniegtu rezultātu, ir nepieciešami finansiālie ieguldījumi – jo vairāk ieguldi, jo labāks rezultāts.”

Stefans savas prasmes attīsta Jūrmalas sporta skolā. Pilnveidojas kā spēlētājs, arī līdzdarbojas spēļu tiesāšanā. Vecāku atbalsts ir svarīgs, bet vēl svarīgāka loma bērna sportiskajā attīstībā ir treneriem. Viņi kļūst par bērna otrajiem vecākiem. “Uzskatu, ka tādēļ kontaktam ar treneri jābūt ciešākam, lai labāk varētu sekot bērna progresam,” teic Stefana tētis.

“Vēlos, lai Stefana nākotne būtu cieši saistīta ar basketbolu, bet priekšā vēl tāls ceļš. Tas noteikti nebūs viegls un jārēķinās ar dažādiem pārdzīvojumiem. Grūtības ir daļa no kopējās dzīves pieredzes, ko sniedz basketbols un ģimene.”
Mežalu ģimenes novēlējums LJBL un basketbolam: “Augt un attīstīties!”
Liels paldies ikvienai ģimenei, kas dalās ar sava basketbola stāsta lappusēm. Tie, kas vēl nav paspējuši dalīties ar savu stāstu, vēl aizvien ir iespēja aizpildīt anketu šeit: https://ljbl.basket.lv/jaunatnes-basketbola-liga-speks-ir-katra-gimene/