Visi jaunumi

Līdz 18. jūlijam turpinās reģistrācija 31. Alfrēda Kraukļa piemiņas basketbola turnīram

07.07.2023

Dalīties

No 18. līdz 20.augustam Alfrēda Kraukļa piemiņas fonds organizē leģendārā Latvijas basketbolista un trenera Alfrēda Kraukļa 31. piemiņas basketbola turnīru jauniešiem.

Pēdējo gadu laikā turnīrs ir pakāpeniski attīstījies, iesaistot arī meiteņu komandas, un arī šī gada turnīrā piedalīsies  gan 7 puišu, gan 7 meiteņu vecuma grupas, līdz ar to kopumā sacensībās piedalīsies 14 jauniešu vecuma grupas vecumā no 10 līdz 17 gadiem. Jau šobrīd turnīram reģistrējušās kopumā 105 komandas, taču reģistrācija vēl turpinās līdz 18. jūlijam.

Turnīra organizators Jānis Labucs:

“Līdz reģistrācijas beigām atlicis pavisam nedaudz, un šobrīd pieteikt savas komandas īpaši aicinu meiteņu komandu trenerus. Aizvadītajā gadā nostiprinājām savas Baltijā lielākā bērnu un jauniešu basketbola turnīra pozīcijas un ceram, ka augustā atkal izdosies pārspēt komandu skaita rekordu. Šogad sniedzam iespēju jaunajiem basketbolistiem no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm piedalīties turnīrā bez maksas, nodrošinot arī bezmaksas ēdināšanu turnīra laikā. Tāpat esam palielinājuši turnīra Dalībnieka kartes ieguvumu sarakstu – papildus bezmaksas ieejai Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā un Rīgas Motormuzejā šogad turnīra dalībnieki sacensību norises dienās varēs bez maksas apmeklēt arī Latvijas Sporta muzeju. Protams, saglabāsim arī iespēju apmeklēt Forum Cinemas “Kino Citadele” par ļoti draudzīgu cenu un iegādāties basketbola preces “Sporta bodē” ar 35% atlaidi.

Kā šī turnīra skaļākais jaunums jāmin finālspēļu norisi Latvijā lielākajā pasākumu norises vietā – Arēnā Rīga, kurā par zelta medaļām cīnīsies puišu vecuma grupas, savukārt meiteņu finālspēles 20.augustā norisināsies ne mazāk leģendārajā BJBS “Rīga” sporta kompleksā “Daugavas sporta nams”. U-16 un U-18 puišu zelta finālmači tiks pārraidīti visā Latvijas teritorijā televīzijas kanālā TV24. Tāpat centīsimies pilnīgi visas turnīra spēles pārraidīt youtube platformā. Pirms turnīra un turnīra laikā norisināsies dažādi konkursi ar vērtīgām balvām, tāpēc aicinu sekot līdzi jaunumiem turnīra sociālo tīklu platformās. Tāpat visa informācija par turnīru pieejama turnīra mājaslapā www.akcup.lv. Tiekamies turnīrā!”