Līdz 10. februārim var pieteikties “Mini kauss” 2. posmam

02.02.2024

Dalīties

Latvijas Jaunatnes basketbola līga aicina līdz 10. februārim pieteikties “Mini kauss” izcīņas otrā posma turnīriem U10 un U11 vecuma grupās.

Pieteikšanā forma:

13. martā spēlēs U10 vecuma grupas zēni un meitenes.

14. martā spēlēs U11 vecuma grupas zēni un meitenes.

Aicinām pieteikties arī komandas, kas pirmajā posmā nestartēja!

“Mini kauss” ir LJBL tradīcija – iespēja mazākajiem basketbolistiem iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi un motivāciju turpināt trenēties, nevis cīņa, lai uzvarētu par katru cenu.

Spēļu formāts ir piemērots dalībnieku vecumam un prasmju līmenim, kā arī komandas gara veicināšanai – mazie basketbolisti sacenšas basketbola elementu stafetēs un 4×7 minūšu spēlēs uz samazināta augstuma groziem (laiks tiks apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Balvas būs katrai komandai neatkarīgi no rezultāta – kā atzinība par basketbola mīlestību un piedalīšanos.

Tiekamies “Mini kauss” turnīros un izmantojam skolēnu pavasara brīvlaiku izaugsmei!