Visi jaunumi

“Laiks Piespēlei” vasaras nometne (03.-07. jūnijs)

19.05.2024

Dalīties

Raimonds Miglinieks un “Laiks Piespēlei” komanda, šogad rīko specializēto basketbola dienas/diennakts nometni: “Laiks Piespēlei”, kura norisināsies Rīgā no 03. līdz 07. jūnijam, dalībniekiem, kuri dzimuši 2008. –  2014. g.

Kam plānota nometne?Nometnē piedalās dalībnieki, kuri ar basketbolu nodarbojas nopietni un ikdienā pārstāv kādu no jauniešu basketbola  klubiem. Treniņu  process norisināsies  divās   vecuma  grupās:  U13-16  (2011. – 2008. dz.g.) un

U 10-13  (2014. – 2011. dz.g.).  Maksimālais dalībnieku skaits vienā nometnē –  40 basketbolistu (skaits limitēts).

Kāda būs programma, kas plānots nometnē?

Programma ir vērsta, lai uzlabotu katra dalībnieka individuālo basketbola tehniku, rastu pārliecību par savām spējām un radīt priekšstatu par nepieciešamajām rakstura īpašībām, lai gūtu panākumus basketbola laukumā neatkarīgi no pašreizējā meistarības līmeņa.

Dalībniekiem paredzēta  piecu dienu programma, kur treniņos tiks pilnveidoti basketbolista individuālās tehnikas elementi (dribls, piespēle, metiens), fiziskās sagatavotības (ātrums, veiklība un koordinācija) nianses, tādējādi sekmējot katra spēlētāja izaugsmi un progresu!

Kādi treneri piedalīsies nometnē?

1)  Galvenais treneris – Raimonds Miglinieks (vada visus basketbola treniņus nometnes laikā);

2)  Nometnes treneris – Raimonds Feldmanis – Latvijas 3×3 izlases treneris (Tokijas olimpisko spēļu čempions); “Prometey” trenera asistents;

3) Nometnes treneris – Agris Galvanovskis –  Latvijas jaunatnes izlašu treneris (kurators), bijušais Latvijas izlases U16 izlases galvenais treneris (2023. g.);

4) Nometnes treneris – Agris Sarkans – ISBS individuālās sagatavotības treneris

Nometnes norises vieta?

Nometnes norises vieta – MEŽAPARKA SPORTA CENTRS (Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga)

DALĪBAS “PASE” un MAKSA:

Nometnes dalībniekiem ir pieejamas divas dalību “PASES”:

“A PASE” iekļauj 3x treniņus dienā, 2x ēdināšanas (pusdienas un vakariņas) dienā, bez dzīvošanas (istabiņa) viesnīcā SC ”Mežaparks”  – 300.00 EUR;

“B PASE” iekļauj 3x treniņus dienā, 3x ēdināšanu (brokastis, pusdienas, vakariņas), dzīvošanu (istabiņa – 24h) viesnīcā SC “Mežaparks”  – 400.00 EUR.

Papildus:
Dalībniekiem tiks sarūpēts nometnes krekls un dāvanu kartes (“Sporta Bode”).

ŠOBRĪD notiek PIETEIKŠANĀS vasaras “LAIKS PIESPĒLEI” nometni Rīgā!

LŪDZU, NEKAVĒJATIES AR PIETEIKŠANOS, rakstot/zvanot – 26722478 (Kristaps), lai SAGLABĀTU KVALITĀTI TRENIŅU PROCESĀ MUMS ir LIMITĒTS DALĪBNIEKU SKAITS!

Vai kaut kur var redzēt nometnē notiekošo?

Lai rastu priekšstatu par nometnē notiekošo, aicinām apmeklēt mūsu INSTAGRAM (“laiks_piespelei”) kontu, kuros jūs varēsiet redzēt un novērtēt visas mūsu aktivitātes.

KĀ NOTIEK PIETEIKSĀNĀS uz “Laiks Piespēlei” nometni?

Piesakoties uz nometni (nosūtītam uz nr. 26722478 Whatsapp īsziņu, kur  jums jāsniedz sekojošs APRAKSTS (informācija par sevi) minot:

1.Vārds un uzvārds;

2. Vecums (dz.g.);

3. Dalībnieka augums cm (kreklam);

4. Basketbola komandas nosaukums, kurā viņš trenējas/spēlē;

5. Trenera vārds un uzvārds, kontakttālrunis;

6. Vai ir bijis uz kādu no iepriekšējām “Laiks Piespēlei” nometnēm? Kurām?

SVARĪGI! Vecāki, kuri saņems SMS APSTIPRINĀJUMU Whatsappā (no 20.06.) par DALĪBNIEKA uzņemšanu nometnē, tiks iekļauti nometnes dalībnieku sastāvā un jums tiks REZERVĒTA vieta “Laiks Piespēlei” nometnē!  Pēc apstiprinājuma (līdz 31.06.) Jums tiks nosūtīts līgums un apmaksas kārtība!

Jebkuras informācijas saņemšanai, droši zvaniet: +371 26722478 (Kristaps, “Laiks Piespēlei” nometnes vadītājs)

Turpini PILNVEIDOTIES, ATTĪSTIES, un KĻŪT LABĀKS ar katru treniņa dienu!

ar cieņu,
Raimonda Miglinieka
nometnes “Laiks Piespēlei” komanda
e-pasts: [email protected]

pieseko:     INSTAGRAM – laiks_piespelei